2011 Pekin Obejrzyj Konferencję Dotyczącą Uznania Nowego Produktu

Po południu 26 sierpnia 2011 r. W Beijing Watch Factory odbyła się konferencja prasowa dotycząca nowego produktu w flagowym sklepie Sanlitun. Wzięło w nim udział kilkanaście profesjonalnych mediów w Pekinie, w tym Fashion Time, Robb Report, Essence i Beijing Evening News. Dyrektor generalny Miao Hongbo przedstawił mediom emaliowany minutowy repeater tourbillon „Chronicle dynastii Qing”, wydrążony podwójny zegarek tourbillon „Xingyue”, emaliowany zegarek „Flu Shouxi”, oficjalny zegarek „Ruga”, Zegarek tourbillon „Swallow”, emaliowany żeński zegarek „Pear Blossom Double Swallow” i pozłacany zegarek „Everest”. „Sui Chaoqing Confession” to nowy i bardzo skomplikowany zegarek wprowadzony przez Beibei. Zegarek ten doskonale łączy technologię tourbillon z trzema pytaniami z technologią emalii, dzięki czemu jest bardziej wartościowy do oglądania i gromadzenia.
Trzy pytania dotyczące Enamel Tourbillon
      „Ruga” jest wyposażona w najnowszy mechanizm B24 wprowadzony przez Beibei. Używa 18-karatowej złotej obudowy o średnicy 43 mm i grubości 11 mm. „Ruga” wykorzystuje trzyczęściową obudowę z górnym otworem pierścienia dociskowego, dzięki czemu tarcza ma światło o średnicy 35,6 mm. Gwintowana tylna pokrywa rozszerza widoczną średnicę do 33 mm. Taki ostrożny projekt ma na celu lepsze docenienie wykwintnej tarczy i mechanizmu. Tarcza składa się z dwóch rodzajów materiałów. Mała sekunda wykonana jest z białej i czarnej masy perłowej. Tarcza jest posrebrzana z podkładem olejowym. Znaczniki godzin i logo Pekinu na tarczy są inkrustowane metalem. Ten projekt i proces wzmacniają trójwymiarowy efekt tarczy.
„Ruga”, „Fu Lu Shouxi”
   Kolejnym zestawem wyposażonym w mechanizm B24 jest filigranowy emaliowany zegarek „Flu Shouxi”. Kreatywność projektowa pochodzi ze starożytnych obrazów znanych Chińczykom: nietoperze i drzewa iglaste, ptaki wstążkowe i begonie, czaple i piwonia, sroki i czerwone śliwki przedstawiają świąteczne i spokojne sceny. Dopasowywanie kolorów emalii filigranowej jest miękkie, a przejście halo jest miękkie, co ma urok starożytnego malarstwa. Ogólny jasnożółty odcień jest bogaty w ciepło i szlachetność, zapewniając długie i spokojne uczucie retro.
Tabela ruchów B24
      Mechanizm B24 ma dwie lufy połączone szeregowo, dwa zestawy niezależnych mechanizmów wychwytujących i sprężyny równoważące Jest to rzadki na świecie podwójny mechanizm zapadkowy z podwójną zapadką. Dwie beczki przechowują łącznie 17,5 zwojów, które mogą zapewnić ruch nie mniej niż 100 godzin. Główny zespół przekładni ruchu realizuje różnicowy rozkład mocy w drugim zespole koła Moc beczki jest równomiernie przenoszona na dwa zestawy mechanizmów kontroli prędkości wychodzenia, a przekładnia opiera się na średniej prędkości dwóch zestawów mechanizmów kontroli prędkości wychodzenia. Zwolnij go, uruchom system wskaźników i wskaż godzinę. Koło różnicowe planetarne do rozdziału momentu obrotowego i prędkości —- Drugi zespół koła składa się z 21 części, 6 diamentów stołowych dodaje się przy 6 wałkach podpierających, a płytę mocującą koło planetarne stosuje się do przeciwwagi. . Drugi zestaw kół stanowi podporę techniczną i trudność ruchu B24, co w pełni pokazuje genialny projekt mistrza wzornictwa i kunszt zegarka North Watch.
      Bardzo ładna jest również wersja B24 z szyną. Przez duże przezroczyste dolne szkło widać lewą i prawą symetryczną górną szynę w kształcie parasola. Cztery złote rękawy na szynie mocują czerwony diament zegarka. Dwa zestawy sprężyn równoważących są równomiernie rozmieszczone, a śruby precyzyjnej regulacji wagi tańczą. Zewnętrzny koniec sprężyny włosów jest bezpośrednio przymocowany do zewnętrznego stosu, co podkreśla nisko kluczową i luksusową sprężynę bez karty.
      Mechanizm B24 ma średnicę 34 mm i grubość 4,75 mm, ma 213 części i 39 diamentów. Czas trwania pełnego ciągu wynosi ponad 100 godzin, a błąd skumulowany wynoszący 72 godziny jest krótszy niż 60 sekund. Jest to styl niezależnego zegarmistrza (AHCI) i poziom mechanicznego ruchu. Projektantem ruchu jest najsłynniejszy mistrz North Watch Xu Yaonan i Shi Wenli. Ci dwaj mistrzowie współpracowali przy projektowaniu podwójnego tourbillon TB02 od 2008 roku. Kolejne arcydzieło stojące za ruchem.
     Szkieletowy zegarek „Xingyue” z podwójnym tourbillon z kopertą z 18-karatowego różowego złota, średnica 43 mm, grubość 12 mm, ten zegarek jest ograniczony do 99 sztuk.
Podwójny zegarek tourbillon „Xingyue” 18K
      Ponadto istnieje zegarek Tourbillon z różowego złota 18K „Ma Ta Fei Yan”, damski zegarek z emaliowanego diamentu z żółtego złota 18K „Erhu Double Swallows”, a wiele nowych produktów, w tym złoty „Everest”, zostało również docenionych przez wiele mediów. Wypróbuj zapytanie.
Zegarek damski Tourbillon z 18-karatowego różowego złota Ma Tafeiyan Damski zegarek z 18-karatowego żółtego złota z emalią i brylantami