2019 Geneva International Haute Horlogerie Roger Dubuis Nowa Kolekcja Produktów

Super zegarki, pasja i determinacja do łamania zasad są głęboko zakorzenione w twórczych genach Rogera Dubuisa. W 2019 roku Roger Dubuis będzie nadal wprowadzać innowacje i wprowadzać na rynek kilka innowacyjnych i odważnych zegarków, aby pokazać swoje wzniosłe aspiracje. Każda nowa praca jest nie tylko trudniejsza niż poprzednie kreacje, ale także często przekracza granice technologii i estetyki, żałując bardzo całego świata zegarmistrzowskiego.

Roger Dubuis Excalibur Jednorazowy zegarek

Jednorazowy zegarek Excalibur jest wyposażony we wspaniałą kopertę 47 mm, której koperta i obręcz są wykonane z laminowanego włókna węglowego SMC. Korpus wykonany jest z tkanego włókna węglowego. Aby oddać hołd supercarowi Lamborghini SC18 Alston, selektor funkcji tego zegarka przypomina echo selektora trybu jazdy supersamochodu; użytkownik może użyć tego do wybrania ustawień funkcji czasomierza (W = uzwojenie zegarka, S = Ustaw czas). Unikalny mechanizm w zegarku Excalibur One-Off to trzeci mechanizm wprowadzony przez Tripartite Alliance, a mianowicie mechanizm RD106 SQ specjalnie zaprojektowany dla tego zegarka, wyposażony w podwójny latający tourbillon pochylony pod kątem 90 stopni. Naśladuj geometryczny kształt supersamochodu Lamborghinis w kształcie litery V. Ruch otaczają dwie szafirowe ramy, symbolizujące obrotomierz samochodu.

Aby uzyskać więcej butikowych treści, kliknij: Zegarek Huracán Performante

W 2019 roku Roger Dubuis przedstawia najnowszą limitowaną edycję zainspirowaną supersamochodem LAMBORGHINI, inspirowaną silnikiem V10 Huracan Performante – zegarek szkieletowy Excalibur Huracan Performante o średnicy 45 mm i kopertę pokrytą unikalną „technologią” Powłoka „Titanium grey”, wykonana z tytanowego metalu i czarnej gumy, została wybrana spośród kultowych żółtych elementów dekoracyjnych najnowszej wersji supersamochodu, która pojawi się na torze w 2019 roku. Ograniczony do 88 sztuk na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij: Excalibur Huracán Watch

Szwajcarski pionier zegarków Roger Dubuis i dział wyścigów Lamborghini Squadra Corse czerpią inspirację z supersamochodu Lamborghini Huracán Performante, niosąc estetyczne cechy supersamochodu Huracàn, dodając nowe arcydzieło do serii Excalibur King, wprowadzając nowy, pełen adrenaliny Zegarek Excalibur Huracán. Zegarek ma pasek z dwóch materiałów z czarną gumową ramką inkrustowaną szarą Alcantarą® i czarnymi przeszyciami. Zarówno mocne, jak i trwałe paski są wyposażone w regulowane składane klamry i mechanizm szybkiego zwalniania, który zapewnia szybką zmianę paska.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij: Zegarek damski Excalibur Shooting Star

Ta kompaktowa i znakomita spadająca gwiazda Excalibur z dumą nosi klasyczne międzygwiezdne logo Rogera Dubuisa, a jej stylowy i jasny szkielet oraz absolutnie luksusowy i innowacyjny wybór materiałów odzwierciedlają doskonałe umiejętności zegarmistrzowskie i naturę. Idealne połączenie eleganckiego stylu. Tarcza o średnicy 36 mm jest ozdobiona 18-karatowym różowo-złotym zespołem meteor z okrągłymi szlifowanymi diamentami i kolorową ozdobą z emaliowanej gwiazdy. Takich jak ten sam jasny meteor wystartował piękniej.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij: Excalibur Shooting Star Ladies Blue

Damskie zegarki Roger Dubuis Roger Dubuis są zawsze romantyczne i nieoczekiwane, tak jak meteory nigdy nie są związane wszechświatem. Ten niebieski zegarek Excalibur Shooting Star o średnicy 36 mm wykorzystuje niezwykle wyrafinowane kunszt. Pusta tarcza i krawędź z różowego złota o mocnej fakturze z neutralnego metalu, inkrustowane 10 okrągłymi diamentami w pozycji znaku godziny; pośrodku delikatnej i złożonej pustej tarczy, z 18-karatowymi różowymi złotymi wskazówkami, dumnie stoi pośród nich, niebieska emalia Dekoracje zdobią dookoła, marzycielskie i wspaniałe. Ten model jest sprzedawany wyłącznie w sklepach Roger Dubuis.

Aby uzyskać więcej wiadomości, kliknij: 20190115 / 52250.html
Aby uzyskać więcej prawdziwych zdjęć, kliknij: 20190115 / 52246.html

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij, Watch House Geneva Special Watch Salon Link: