7 Tysięcy Dolarów Jaki Zegarek Możemy Kupić?

Nie jest za późno, aby przejść do tematu. Jeśli mamy ponad 7000 juanów, jakie zegarki możemy kupić?
   Jak udać się do sklepu specjalistycznego, aby kupić zegarek w regularnej cenie. Za ponad 7000 juanów możemy kupić Tissot lub Mido za pomocą nowego mechanizmu powermatic 80. Ponadto, w zależności od osobistych zainteresowań, może to być także Hamilton.

Za ponad 7000 juanów możemy kupić dobry Tissot w sklepie specjalistycznym.
   Jeśli znasz producenta zegarków, który produkuje Longines, możesz kupić Longines w publicznej cenie ponad 7000 juanów. Może to być również radar oparty na twoich własnych zainteresowaniach.

Jeśli znasz niektórych zegarmistrzów, możesz kupić zupełnie nowy Longines za ponad 7000 juanów.

   Jeśli znamy kilku drugich producentów zegarków, możesz kupić Omegę za ponad 7000 juanów, ale możesz kupić tylko starszy model europejski. Nie ten model, który jest teraz w sprzedaży. Oprócz Ou można również kupić Tudor (nie podam przykładu innych niszowych marek).

Jeśli znasz rynek z drugiej ręki, możesz kupić starszą Omegę za ponad 7000 juanów. Problemy z wyglądem).

   Ponad 7000 juanów to naprawdę splątana cena. Nie jest łatwo wchodzić i schodzić, i nie jest łatwo schodzić. Wielu przyjaciół może wybrać pierwszą metodę przed tą ceną. Oczywiście dla większości ludzi pierwszym i najbezpieczniejszym wyborem jest ten o solidnym sercu. Ponieważ pierwsza opcja jest metodą odpowiednią dla większości ludzi, to nie chcesz kupować braci Tissot i Mido z płynnością, czy możesz mieć inne opcje, jeśli nie rozumiesz braci na rynku wtórnym? Myślę, że mamy czwarty plan … zegarek od Montblanc.

Ponad 7000 osób może również kupić nowy inteligentny zegarek Montblanc Summit.
Tak, możesz też kupić nowy inteligentny zegarek Montblanc Summit za ponad 7 000
   Montblanc Summit to elegancki zegarek. Na rynku jest obecnie wiele inteligentnych zegarków, wiele z nich to zegarki Apple, Samsung i Sony, zwłaszcza Apple. Apple Watch ma wiele funkcji i silne wyczucie technologii, ale wciąż ma dwa małe problemy. Po pierwsze, Apple Watch to nie tyle zegarek, co produkt elektroniczny. Ze względu na ograniczenie ceny publicznej zegarek Apple Watch nie może być bardzo luksusowy, dla większości ludzi musi być dostępny. To prowadzi nas do drugiego problemu. Wiele osób kupuje zegarki Apple. Wielu studentów i pracowników umysłowych nosi zegarki Apple. Jest to popularny inteligentny zegarek. Byłem pod wielkim wrażeniem słów eksperta na aukcji, który powiedział, że mężczyźni zwykle noszą tylko dwie rzeczy, jedna to obrączka ślubna, która odzwierciedla małżeństwo mężczyzny i sytuację rodzinną, druga to zegarek, który odzwierciedla męski charakter Zainteresowanie estetyką i siłą. Jeśli spojrzysz na to z tej perspektywy, Apple Watch nie przynosi nam wiele. Podobnie jak obecnie wiele osób żartuje z „King Watch”, lepiej nie nosić tego zegarka. Świat zegarków i zegarów naprawdę potrzebuje bardziej ekskluzywnych luksusowych inteligentnych zegarków, aby pasowały do ​​teczek, torebek, portfeli i długopisów. Nie zawsze przynosimy „królewskie zegarki” do podpisywania. Jeśli Twoim podpisowym piórem jest Montblanc, zegarek może być również Montblanc.

Torba Montblanc i zegarek Montblanc to bardzo dobre i przyzwoite połączenie.

Inteligentny zegarek Montblanc Summit może przełączać różne tarcze, powyższe zdjęcie przedstawia inne tarcze.
   Inteligentny zegarek Montblanc Summit wygląda bardziej jak tradycyjny luksusowy zegarek, ponieważ ten zegarek nie różni się od zwykłego luksusowego zegarka mechanicznego w obudowie i obróbce lustra. Zamiast Apple Watch, jak mini iPhone. Zasadniczo lustro inteligentnego zegarka to komputer typu tablet. Lusterko używane przez Montblanc Summit przypomina zegarek mechaniczny z szafirowym szkłem. Inteligentne zegarki, takie jak Apple Watch, ekran zegarka jest chłodniejszy, co dodatkowo pokazuje jego charakter „produktów elektronicznych”. Panel Montblanc Summit może być również przełączany sam, ale Montblanc Summit różni się od innych inteligentnych zegarków Panel Summit wykorzystuje styl Montblanc 1858, który jest stylem Minervy. Montblanc sprawia, że ​​ten zegarek bardziej przypomina luksusowy zegarek niż „tablet”.

Inteligentny zegarek Montblanc Summit z różnymi tarczami.
   Montblanc Summit ma średnicę 46 mm i grubość 12,5 mm Stalowa obudowa lub PVD jest powlekana na czarno. Jednocześnie Summit zawiera wersję pierścienia słowa i wersję przysłony (nie można obrócić ramki cyfrowej). Rozmiar tego zegarka jest stosunkowo duży. Rozmiar 46 jest taki sam, jak IWC. Ten zegarek jest stosunkowo duży głównie ze względu na baterię, która wydłuża żywotność baterii. Montblanc Summit jest ładowany z bazą ładowania, którą można całkowicie naładować w ciągu 2 godzin i można z niej korzystać przez jeden dzień po pełnym naładowaniu. Obudowa i korona szczytu są w zasadzie takie same jak zwykłe luksusowe zegarki, ale operacja zależy od ekranu dotykowego, krótko odpowiem. Przesuń ekran w lewo lub w prawo, aby zmienić pokrętło; przesuń ekran w górę lub w dół, aby zobaczyć różne wiadomości, przypomnienia itp.; Naciśnij koronkę, aby wejść do menu aplikacji i powrócić. Czujnik Montblanc Summit znajduje się z tyłu obudowy, a z tyłu obudowy znajduje się czujnik pulsu, który jest przymocowany do nadgarstka i może wyczuwać informacje fizyczne, takie jak bicie serca, zapewniając funkcje dla zdrowych ćwiczeń. Funkcja Montblanc Summit jest bardzo „ugruntowana”. Zazwyczaj korzystamy z aplikacji, z których zwykle korzystamy. Ctrip, Didi, Alipay, pogoda i komentarze publiczne. Dzięki temu problemy z jedzeniem, piciem i zabawą są w zasadzie rozwiązane. , Możesz kontynuować instalację innej aplikacji. Mam również inteligentny zegarek firmy Fossil, chociaż jest to zegarek marki modowej, wiele funkcji tego inteligentnego zegarka jest rzeczywiście wygodniejszych.

Inteligentny czujnik cofania Montblanc Summit i port ładowania.

Ze względu na szybkie paski na surowych uszach, ten zegarek można szybko i łatwo zmienić.
   Ten zegarek ma również wygodniejszą wymianę paska. Montblanc Summit ma urządzenie do szybkiej wymiany paska. Na surowych uszach znajdują się małe pokrętła, które można bezpośrednio obrócić.

   Interesują mnie dwa inteligentne zegarki. Jeden to LV, a drugi to Montblanc. Oba zegarki mają różne style. Inteligentny zegarek LV był bałaganem przed pożarem, elegancki zegarek z prezbiopią, niezbędny dla biodrówek. Montblanc Summit Podoba mi się również dlatego, że podążając tradycyjną trasą luksusowego zegarka, bezpośrednio przeniosłem tarczę 1858 na inteligentny zegarek. Inteligentny zegarek LV jest droższy, pieniądze na zakup inteligentnego zegarka LV wystarczą na tank solo. Cena Montblanc jest znacznie lepsza, ponad 7 000, nie jest droga. Marka Montblanc jest wystarczająco konkurencyjna w tej cenie, w końcu Summit of Montblanc jest zawsze lepszy niż siódmy piątek. Ponadto zegarki Montblanc można przymocować do teczek i torebek. W przypadku torby Montblanc zegarek na dłoni nie może być gorszy.