Alexander Shorokhoff Wydaje Moduł Wielofunkcyjny Km-01

Wydając pierwsze całkowicie samodzielnie opracowane dodatkowe funkcje zegarków, Alexander Shorokhoff, jako producent zegarków, udowodnił, że rozwój awangardowego wzornictwa i długoterminowe badania techniczne uzupełniają się nawzajem i spełniają wysokie standardy tradycyjnego mechanicznego zegarmistrzostwa.
Zespół Aleksandra Shorokhoffa spędził około roku na pracach planistycznych i budowlanych i ukończył moduł kalendarza KM-01-metoda wyświetlania daty, która jest na stałe połączona z mechanizmem ręcznego nawijania 2690 za pomocą kołnierzy. AS używa tego przydatnego Dodatkowe moduły rozszerzają podstawowe funkcje zegarka.

Zegarek AS.KM01 z modułem wielofunkcyjnym KM-01

Nowy obszar wyświetlania daty jest ustawiony na godzinie 6 na tarczy. Jasne kolory i różne rozmiary obszaru wyświetlacza kontrastują z neutralną tarczą zegarka Alexander Shorokhoff, dzięki czemu obszar wyświetlacza jest bardziej przyciągający wzrok. Kolorowe wskazówki wzmacniają ten efekt i ułatwiają czytanie.
Datę można ustawić i zmienić za pomocą suwaka znajdującego się w pobliżu godziny 4. Dwustronne szafirowe szkło w polerowanej obudowie ze stali nierdzewnej daje nam wgląd w wbudowany w nią precyzyjny ruch.
Proste kolory i zwięzłe skale są cechami konstrukcyjnymi modułu AS.KM01 i należą do młodej awangardowej serii AVANTGARDE. Ten projekt podkreśla fascynującą część zegarka, interpretuje cechy osobowości właściciela zegarka i jest przeznaczony dla tych, którzy lubią tłumaczyć tradycyjne techniki zegarmistrzowskie nowoczesną wizją i opowiadają się za pięknem prostoty.
Dzięki innowacjom technologicznym Alexander Shorokhov uzupełnił swoją młodą awangardową serię zegarków AVANTGARDE o nowe i ciekawe dodatkowe funkcje.
W oparciu o ruch 2609, AS planuje już kilka innych wersji modułów, obejmujących skalę tygodniową, rezerwę mocy i wskazówki szybkiego wybierania.
Źródło: H + P Public Relations GmbH dla AlexanderShorokhoff