Cartier Id Two Concept Cartier Watch-news

Cartier wprowadza na rynek zegarek koncepcyjny Cartier ID Two, który całkowicie podważa świat zegarków mechanicznych Ten wydajny zegarek został wyposażony w nowy rewolucyjny mechanizm, który zmniejsza zużycie energii o 50% w porównaniu z podobnymi ruchami mechanicznymi. Dzięki 30% magazynowaniu energii jest to cud zegarmistrzowski.

Cartier wprowadza na rynek zegarek koncepcyjny Cartier ID Two, który całkowicie rewolucjonizuje świat zegarków mechanicznych.Ten wydajny zegarek został wyposażony w nowy rewolucyjny mechanizm, który zmniejsza zużycie energii o 50% w porównaniu z podobnymi ruchami mechanicznymi i może magazynować o 30% więcej energii. . Ten zegarek jest cudem zegarmistrzowskim o trzech cechach:
1. Dwie dwuwarstwowe beczki sprężynowe są wyposażone w 2 sprężyny z włókna szklanego, w porównaniu z tradycyjnym ruchem, mają o 30% więcej energii.
2. Rewolucyjna konstrukcja przekładni i mechanizmu wyskakującego, w porównaniu z tradycyjnym urządzeniem, przenosi o 25% więcej energii.
3. Pierwsza technologia Airfree firmy Cartier zapewnia, że ​​wnętrze przezroczystej polisilikonowej ceramicznej obudowy ceramiki Calibre de Cartier znajduje się w stanie próżni. Bez oporu powietrza ciężar oscylacyjny może zużywać o 37% mniej energii.

Dzięki tym przełomowym innowacjom koncepcyjny zegarek Cartier ID Two jest pierwszym zegarkiem o wysokiej wydajności, który nie wymaga regulacji ani smarowania, i zapewnia 32-dniową rezerwę mocy w oparciu o obudowę o standardowych rozmiarach, co wskazuje na przyszłość zegarmistrzostwa. Kierunek rozwoju