Hublot Wprowadza Na Rynek Klasyczny Zegarek Specjalny Fusion Bailey

5 lutego Hublot, znana szwajcarska marka zegarków, otworzyła butik w Rio de Janeiro w Ameryce Łacińskiej. Zegar odliczający Hublot to oficjalny zegar odliczający do Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii. Zegar odliczający Hublot stojący w Rio de Janeiro jest jednym z trzech zegarów odliczających, które pokazują urok Brazylii. Reprezentują nie tylko żywą nadzieję kraju gospodarza na mecz, ale także wielki entuzjazm na świecie po powrocie do Brazylii po Mistrzostwach Świata za 64 lata. W dniu imprezy prezydent Hublot Ricardo Guadalupe, legendarny król piłki Bailey i Gustavo Kuertene przecięli wstążkę do nowego sklepu.

   Podczas ceremonii otwarcia Hublot zaprezentował nowy klasyczny zegarek Fusion z serii Bailey, aby chwalić legendarne doświadczenie Baileya w historii światowej piłki nożnej.

   Ten nowy zegarek jest dostępny w limitowanej edycji 500 modeli o średnicy 45 mm, wodoodporności 100 metrów oraz polerowanej ceramicznej kopercie. Zegarek jest wyposażony w mechanizm 1110 Hublot z funkcją chronografu, składa się z 207 części i zapewnia 42-godzinną rezerwę mocy. Więcej informacji o marce znajdziesz w Watch House. (Dom zegarków / tekst Ruan Ruan)