Kryształowy Głos Natury Chopard L.U.C Full Strike Trzy Pytania Tabela

CHOPARD L.U.C Full Strike Minute Repeater, który zdobył nagrodę „Golden Hand Award” podczas Geneva Haute Horlogerie Awards w 2017 roku, wprowadził na rynek nowy model platyny. Repetytor pierwszej minuty tej marki jest umieszczony w wyjątkowej obudowie w odcieniach szarości, ale kontynuuje rewolucyjną doskonałość i wyjątkowy dźwięk wysokiej jakości. Powodem, dla którego ten zegarek może być hitem, jest to, że szafirowy gong jest wykorzystywany do wybijania godzin, kwadransów i minut, a także unikalną koncepcję projektową wykonaną z platyny z certyfikatem uczciwego wydobycia Rafinacja Seiko certyfikowana przez Geneva Seal. Jego zegarek brzmi jak odgłos natury, pokazując wszędzie, że jest to niezwykły zegarek. Ten zegarek łączy w sobie najwyższą profesjonalną technologię, kreatywne pomysły i doskonałą jakość unikalną dla serii L.U.C Jest wyjątkowy i elegancki i nadaje się do noszenia na co dzień.

Repeater minutowy L.U.C Full Strike wprowadza nowy styl platyny. Repetytor pierwszej minuty tej marki jest umieszczony w unikalnej obudowie w odcieniach szarości, ale nadal zachowuje rewolucyjną doskonałość i wyjątkowy dźwięk wysokiej jakości

Kwestionariusz L.U.C Full Strike wykonany jest z 18-karatowego białego złota z uczciwym certyfikatem wydobywczym, co świadczy o wsparciu Choparda dla drobnych rzemieślników wydobywających złoto zgodnie z etycznymi, etycznymi i środowiskowymi procedurami.
Obudowa o średnicy 42,5 mm i grubości 11,55 mm jest najbardziej odpowiednim rozmiarem. Specjalnie starannie narysowane linie są niezwykle zrównoważone i piękne. Większość minutowych przekaźników jest zwykle wyposażona w dźwignię pomiaru czasu umieszczoną z boku obudowy, aby zapewnić energię kinetyczną wymaganą dla mechanizmu dźwiękowego, ale starter przekaźnika minutowego LUC Full Strike jest przyciskiem ustawionym na koronie. .

Platyna zastosowana w tym modelu nie jest pokryta rodem, ale zawartość palladu w stopie zapewnia jego jasne właściwości

Tarcza minutowego repetytora L.U.C Full Strike ma duży obszar pustej dekoracji, ale wymaga to bardziej szczegółowego rzeźbienia. Minutowy repeater jest w całości wykonany z litego złota, w tym małej drugiej ręki o godzinie 6. Jego konstrukcja w kształcie szyny jest wygrawerowana na szafirowym gongu / lustrze. Co więcej, to solidne złoto zostało pokryte srebrem, aby kolor tarczy idealnie pasował do odcienia szarości obudowy.
Repetytor minutowy Chopard L.U.C Full Strike to niezwykły zegarek, który uderza w przezroczysty kryształowy gong, aby informować o godzinach, kwadransach i minutach. O godzinie 10 na zegarku widać to urządzenie: długi rurkowy gong z kryształowymi zwojami jest podłączony do lustrzanej powierzchni zegarka, dzięki czemu całość jest doskonałym wzmacniaczem, wiernie przekazującym szafirowy kryształ uderzony młotem. Powstały dźwięk. Jego jakość dźwięku jest niezrównana, bogata w warstwy, zaokrąglona i gruba, a razem daje mocny i mocny głos z dźwięcznym dźwiękiem. Możemy sobie wyobrazić czyste i krystaliczne odcienie tego zegarka. Dźwięk repeatera minutowego L.U.C Full Strike przypomina dźwięk kryształowego kubka Bohemia postawionego na stole w restauracji gwiazdowej za pomocą lekkiego srebrnego noża.

Szafirowy gong kryształowy i szafirowy kryształ repetytora minutowego L.U.C Full Strike są wykonane z tego samego szafirowego kryształu, więc gong i lustro są wykonane z tego samego materiału bez żadnych punktów spawania na środku.

W porównaniu z tradycyjnymi gongami stalowymi lub złotymi, repeater minutowy L.U.C Full Strike jest wyposażony w szafirowy gong kryształowy, a Chopard ma również nadzieję rozszerzyć ten innowacyjny projekt, aby gongi te stały się częścią harmonijnej całości. Innymi słowy, te trzciny szafirowe i lustra szafirowe wykonane są z tego samego kawałka szafirowego kryształu, więc gong i lustro są wykonane z tego samego materiału bez żadnych punktów spawania na środku, i nie ma potrzeby klejenia lub łączenia śrubowego, aby je naprawić. Jest to unikalna i nowatorska koncepcja projektowa, którą Chopard złożył również wniosek o opatentowanie. Nienaganne jednoczęściowe połączenie gonga z lustrem może bezpośrednio przekazywać dźwięk na zewnątrz obudowy, bez utraty wysiłku i jego wyjątkowej jakości.

Młot wzmacniacza minutowego L.U.C Full Strike jest wykonany ze stali nierdzewnej, a jego siłę uderzenia można zmienić, dzięki czemu zegarmistrz może regulować intensywność dźwięku

Za tym pięknym dźwiękiem muzycznym kryje się najbardziej wyrafinowany i najbardziej innowacyjny ruch, jaki kiedykolwiek wykonał Warsztat Zegarmistrzowski Choparda. Aby rozwinąć ten samodzielnie wykonany ruch 08.01-L, Chopard spędził prawie 15 000 godzin inwestycji i energii i złożył wniosek o trzy patenty, rozwiązując jednocześnie długo omawiane problemy związane z mechaniką. Te innowacje nie tylko poprawiają charakter gongu, ale także uwzględniają ogólne urządzenie do pomiaru czasu, funkcjonalne działanie i ergonomię.

Wskaźnik podwójnej rezerwy mocy jest ustawiony na godzinie 2 na płycie czołowej, a dwie ręce na nim pokazują odpowiednio stan rezerwy mocy urządzenia do pomiaru czasu i ruchu.

Najbardziej wyjątkowe jest to, że ruch ten jest wyposażony w system ochrony bezpieczeństwa, który chroni ruch przed nieprawidłowym działaniem i wpływaniem na normalne działanie funkcji trzech pytań. Korona tego zegarka obraca się w jednym kierunku, aby nakręcić ruch, i obraca się w drugim kierunku, aby nakręcić zegarek. Repeater minutowy L.U.C Full Strike ma zatem wystarczającą energię kinetyczną, aby zabrzmieć dwanaście razy co najdłużej 12:59 (dla repetytora minutowego). Co więcej, jest on również wyposażony w wyświetlacz podwójnej rezerwy mocy ustawiony na godzinie 2, a dwie ręce pokazują odpowiednio stan rezerwy mocy urządzenia do pomiaru czasu i ruchu.

Regulator mechanizmu pomiaru czasu (komponent, który nadaje rytm urządzeniu dźwiękowemu) jest częścią obrotową, która zwykle emituje brzęczenie, ale regulator ruchu 08.01-L w ogóle nie słyszy żadnego dźwięku

W przypadku muzyki czasem cisza jest lepsza niż dźwięk. Dla repeatera minutowego faza wyciszenia ma takie samo znaczenie, dlatego Chopard opracował w tym kierunku repeater L.U.C Full Strike. Regulator, który można zaobserwować o godzinie 8, to znaczy element nadający rytm urządzeniu dźwiękowemu, jest częścią obrotową, która zwykle emituje szum, ale regulator ruchu 08.01-L całkowicie nasłuchuje Nie było dźwięku. Zasadniczo elementy zastosowane w urządzeniu dźwiękowym czasami wydają dźwięk kliknięcia po zakończeniu melodii, ale repeater minutowy L.U.C Full Strike nie. Jednocześnie zegarek rozwiązuje bardzo trudny problem przemiennika minutowego: okres ciszy między ostatnim i pierwszym sygnałem może się różnić w zależności od zgłaszanego kwadransa. .

Przemiennik minutowy L.U.C Full Strike 08.01-L jest wyposażony w ponad 500 komponentów. Ta złożoność została potwierdzona przez Geneva Seal za jednym zamachem. Wykwintne i skrupulatne przetwarzanie i modyfikacja wszystkich detali zapiera dech w piersiach.

L.U.C. Tabela minutowych powtórzeń Full Strike odzwierciedla dbałość Chopina o szczegóły. Jego ruch i obudowa są opatrzone znakiem genewskim. Ten szczególnie rygorystyczny standard certyfikacji ma surowe wymagania techniczne i estetyczne, co sprawia, że ​​projektowanie i produkcja każdego elementu ruchu 08.01-L jest trudniejsza i bardziej skomplikowana. Znakomite i skrupulatne przetwarzanie i modyfikacja każdego detalu, w połączeniu z krystalicznie czystym i pełnym dźwiękiem, repeater minutowy L.U.C Full Strike łączy w sobie wszystkie bogate doświadczenie marki w branży zegarmistrzowskiej. Chopard przedstawił ten rygorystyczny i powtarzalny minutowy repeater, tylko jego współcześni dżentelmeni i znawcy, którzy słuchają doskonałości i kochają ją, mogą poczuć jej delikatność.

L.U.C Repeater minutowy Strike

Materiał z 18-karatowego białego złota / L.U.C 08.01-L ruch ręcznie zwijany / godzina, minuta, mały sekundnik / funkcja trzech pytań / wyświetlacz rezerwy mocy / szafirowy kryształ, przezroczysta dolna pokrywa / średnica 42,5 mm / ograniczona do 20