Nowy Unisex Choice Audemars Piguet Royal Oak Automatyczny Chronograf

Dla współczesnych ludzi praktyczne działanie zegarka nie jest już głównym powodem, dla którego wybrali ten zegarek. Mamy więcej kanałów, aby uzyskać informacje o czasie, telefony komórkowe, komputery, a nawet inteligentne produkty do noszenia. Znaczenie zegarków jest dla nas bardziej podobne do naszej miłości do zegarków, maszyn i dążenia do piękna. Seria Royal Oak Audemars Piguet przyciąga entuzjastów swoim klasycznym designem i kultowym wyglądem. W tym roku Audemars Piguet wprowadził dla tych wiernych fanów uniseksowy zegarek Royal Oak o średnicy 38 mm. (Model: 26315ST.OO.1256ST.02)

 
 Ten samozwijający się chronograf o średnicy 38 mm jest wykonany ze stali nierdzewnej z dużą tarczą w kratkę „Grande Tapisserie”. Tarcza została całkowicie przeprojektowana w celu zwiększenia czytelności i może być noszona zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Automatyczny nawijający chronograf z serii Audemars Piguet Royal Oak szczegółowo oddany

Godziny, minuty i małe sekundy są rozdzielane o godzinie 3, 6 i 9, a okno wyświetlania daty jest ustawione na 4 do 5

Kultowa ośmiokątna obudowa i sześciokątna śruba

 Szara tarcza rutenowa jest wygrawerowana z dużą dekoracją w kratkę „Grande Tapisserie”, z sub-tarczą w kolorze rodowym i strefą zewnętrzną, trójwymiarowymi wskaźnikami godzin i wskazówki z białego złota.

 Koperta ze stali nierdzewnej z szafirowym kryształem z powłoką antyrefleksyjną i nakręconym szczegółem korony

Pasek ze stali nierdzewnej ze szczegółowym zapięciem z napisem AP

 
 
 Dzięki średnicy koperty wynoszącej 38 mm i grubości koperty wynoszącej 11 mm poczucie rozpoczęcia pracy jest odpowiednie dla mężczyzn lub kobiet o cienkich nadgarstkach. Nowy zegarek Royal Oak ma mechanizm samozwijania Calibre 2385 z 40-godzinną rezerwą mocy i wodoodporną głębokością 50 metrów.

Podsumowanie: Cena krajowa tego nowego zegarka Audemars Piguet Royal Oak wynosi 172 000 RMB, który jest dostępny tylko w markowych sklepach! Ponadto od stycznia 2017 r. Zegarki Audemars Piguet zakupione w autoryzowanych punktach sprzedaży Audemars Piguet mogą korzystać z 5-letniej międzynarodowej gwarancji sprzedaży. Na co czekasz