Pioneer Pioneer Of Timepieces Inventor Of Tourbillon

Niedawno, aby uczcić otwarcie butiku Breguet Shanghai Xintiandi, a także świętować jednoczesne otwarcie trzeciego muzeum Breguet na świecie po Paryżu i Zurychu, Breguet zorganizował „Breguet, Timepieces” w Szanghaju. Pionier wynalazku. Wynalazca tourbillon. „Tourbillon tour.

Historia zegarków precyzyjnych

Wkład Bregueta w historię zegarków jest oczywisty dla wszystkich, a jednocześnie przywiązuje dużą wagę do gromadzenia i upamiętnienia historii Nowo otwarty sklep w Szanghaju to nie tylko największy sklep Breguet na świecie, ale także trzeci sklep z muzeum. Wyposażenie zabytkowych zegarków świadczących o chwalebnej historii marki. Ponad 20 arcydzieł obejmujących ponad 200 lat historii jest prezentowanych publiczności, w tym zegarki kieszonkowe, zegary podróżne, zegarki niestandardowe i precyzyjne zegarki morskie. Zegarek kieszonkowy typu 2667 jest jednym z trzech zegarków podwójnego kalibru, które pan Breguet wyprodukował w celu weryfikacji rezonansu. Pozostałe dwa zostały zakupione przez króla Anglii Jerzego IV i króla Francji Ludwika XVIII odpowiednio w 1818 i 1821 r., A obecnie znajdują się w muzeach w Jerozolimie. Ten zabytkowy zegarek kieszonkowy Breguet został wyprodukowany w 1814 r. I został odkupiony przez Muzeum Breguet w maju 2012 r. Jest cenny i jak dotąd ustalił najwyższą cenę aukcyjną zabytkowych zegarków Breguet.

宝: wynalazca tourbillon

Niewątpliwie pan Breguet był wynalazcą tourbillon, wynalazku, który przyniósł rewolucyjną rewolucję w historii mechanicznego pomiaru czasu. Ten wynalazek jest pełen genialnych pomysłów, ale jest bardzo trudny do wyprodukowania. Jest to najtrudniejsza instalacja wielu genialnych pomysłów pana Bao Di. Jednym z powodów jest: waga samego tourbillon, to urządzenie musi być lekkie (o łącznej masie nieprzekraczającej 1 grama), a jednocześnie mieć dużą moc, aby zapewnić, że może dokładnie zrównoważyć błąd czasu zegarka, a nie Przynieś więcej błędów. Ponadto należy dokładnie zainstalować ponad 70 drobnych części, aby stworzyć idealnie harmonijną całość. Dlatego nie wszyscy zegarmistrzowie mogą zbudować tourbillon. Nawet po wygaśnięciu 10-letniego patentu na wyrównywacz tourbillon potwierdzono, że tylko kilku najlepszych zegarmistrzów zbudowało tourbillon.

Od tego czasu Breguet kontynuuje projektowanie i wprowadzanie na rynek nowych zegarków tourbillon opartych na tym wyjątkowym dziedzictwie historycznym i stworzył serię GrandesComplications z kompletnymi stylami i wyrafinowanymi konstrukcjami. Tym razem „Breguet, pionier wynalazku zegarków. Wynalazca tourbillon.” To jest geneza i historia tourbillon, który jest prezentowany światu.