Program Serii „krótka Historia Czasu” Baobo Liang Wendao Zwiedzanie Z Przewodnikiem Timing Road

Gwiazdy poruszają się, a rzeka jest długa W granicach cywilizacji uczucia i czas ludzi nigdy się nie kończą. Mieszanie i dziedziczenie mądrości w końcu zbiega się w źródło cywilizacji – kalendarz. Chociaż ta filozofia relacji człowieka z przyrodą jest czasami trudna, warto ją zbadać. W tym celu BLANCPAIN, najstarsza na świecie marka zegarków i „założyciel klasycznych zegarków”, podtrzymuje wiarę w czas i zajęcia kulturalne oraz zaprasza Liang Wendao, kulturalnego ambasadora Baobo, do wspólnego nagrania „Krótkiej historii platyny Time-Bao” Seria „Guided Timing”. Pierwszy odcinek serialu zostanie oficjalnie wydany na oficjalnych platformach WeChat i Weibo BLANCPAIN, więc bądźcie czujni.

 BLANCPAIN Liang Wendao

 „Krótka historia czasu – przewodnik po czasie Baobo Liang Wendao”

 „Czym jest czas? Jeśli nikt mnie nie pyta, wiem, co to jest. Jeśli chcę wyjaśnić osobie, która o to pyta, nie wiem.” Średniowieczny August złamał tajemniczą naturę czasu. Różne cywilizacje liczą czas z dnia na dzień, a pojęcia czasu i metody wywodzące się z czasów starożytnych, z ich własnym rozumieniem i wyobraźnią, są bardzo różne. W programie Liang Wendao poprowadzi nas od najwcześniejszego kalendarza kości orła, podróżując przez starożytne i współczesne czasy, badając tajniki ludzkiego kalendarza: od starożytnego Egiptu przez Nil do kubańskiego Babilonu nad równinami Mezopotamii A potem do starożytnego Majów w Ameryce Łacińskiej i Chin na wschodzie. Następnie podróż eksploracyjna zostanie opóźniona w czasie i przestrzeni cywilizacji chińskiej, a powtarzająca się koncepcja kalendarza, filozofia i mądrość jedności nieba i człowieka są tak wyjątkowe w porównaniu.

 Pierwotny zamiar stworzenia serii „Krótkiej historii czasu” zrodził się z wiary BLANCPAIN i myślenia o czasie oraz jego niezachwianego zaangażowania w komunikację kulturalną. Urodzony w regionie Villers w szwajcarskiej dolinie jurajskiej, BLANCPAIN zawsze był skrupulatny w swoich wymaganiach zegarmistrzowskich i wiernie przestrzegał swoich stuletnich tradycji i umiejętności. Przez setki lat BLANCPAIN nieustannie zastanawiał się nad znaczeniem czasu i kontynuował tradycję, wprowadzając do torby wiele imion z branży. W 2012 r. Uruchomiono pierwszy na świecie chiński kalendarz, jak nigdy wcześniej. Ten niezwykły zegarek rozumie koncepcję czasu i zasadę czasu chińskiego tysiąclecia i prezentuje elegancko kilka funkcji wśród kwadratowych tarcz.

 BLANCPAIN Chiński kalendarz

 Księgarnia BLANCPAIN w Xintiandi

 Jako lider zegarków o głębokiej historii, BLANCPAIN docenia siłę kultury. Nie tylko zapraszamy znanego krajowego uczonego kultury, Lianga Wendao, ekonomistę, znanego pisarza finansowego Wu Xiaobo oraz znanego artystę wykonawczego Feng Yuanzhenga do zostania marką kultury i ambasadorami sztuki oraz do szerzenia solidnej kultury; przekraczamy także tradycyjne myślenie i innowacyjnie wprowadzamy w sklepach w Pekinie i Szanghaju Koncepcja degustacji kultury starannie zaaranżowała platformę kulturalną składającą się z baru z książkami, cygara i szwajcarskiej dzielnicy gastronomicznej. Te wraz z serią „Krótkiej historii czasu” nadal potwierdzają wybitne dążenie BLANCPAIN i nieustające zaangażowanie w dziedzinie zegarmistrzostwa i nie tylko.