Radar Rado Beijing Huarui Zegarki Wangfujing Flagowy Sklep Uroczyste Otwarcie

Pionierski szwajcarski przemysł zegarków, pionierskie materiały i zaawansowane technologicznie zegarki, RADO, ważny kamień milowy na chińskim rynku zegarków & otwarto dziś flagowy sklep Beijing Huarui Watches Wangfujing. Wan Zhifei, wiceprezes szwajcarskiego Rado China i rzeczniczka marki, Liu Ruoying, znana tajwańska artystka, wzięli udział w otwarciu nowego sklepu i byli świadkami wspaniałego momentu wielkiego otwarcia nowego flagowego sklepu Rado.

Nowa koncepcja marki „Luohuo comfortable” i zegarki z serii HyperChrome uzupełniają się, podkreślając nowe królestwo niezależnej jaźni, stylowej osobowości
Jako gość ceremonii otwarcia, Liu Ruoying, rzecznik globalnego wizerunku marki RADO, przyciągnął uwagę wielu konsumentów. Moda, ale nie brak mądrego wizerunku i ciągłego wyzwania siebie, przełomowy urok osobowości sprawia, że ​​duch marki Liu Ruoying i RADO Swiss Radar pokrywają się. Po ponad roku przygotowań Liu Ruoying, który wkrótce wyda nowy album, jest jeszcze bardziej energiczny. Podczas ceremonii otwarcia kontaktowała się z gośćmi na scenie, starannie dopasowując je do stylu ubioru i interpretując różne style zegarków Hyperchrome w różnych scenach. Mówiąc o swoim ulubionym zegarku, Liu Ruoying powiedział: „Ze wszystkich serii RADO moim ulubionym jest zegarek z serii HyperChrome. Nie tylko dlatego, że ta seria wprowadza innowacje w dziedzinie zaawansowanych materiałów ceramicznych do Ekstremalna wysokość ognia jest czysta, a zintegrowana obudowa (pojedyncza struktura) służy do stworzenia idealnej kombinacji wielu materiałów, a także dlatego, że każdy zegarek z tej serii ma inny styl projektowania i może być noszony przy różnych okazjach w życiu. Noś go bez utraty mody ”.

RADO to pierwszy wysokiej klasy zegarek, który wszedł na rynek chiński i pierwsza szwajcarska marka zegarków, która weszła na rynek w Pekinie. Dzięki niesamowitemu wglądowi, wyczuciu biznesu i pionierskiemu duchowi Swiss Radar rozwijał się na rynku w Pekinie od wielu lat i stworzył dojrzałą i kompletną sieć sprzedaży na rynku dojrzałych zegarków w Pekinie. „Zegarek” stał się marką zegarków domowych w Pekinie. Dziś otwarcie flagowego sklepu Swiss Radar Wangfujing może być kolejnym kamieniem milowym dla rozwoju marki na rynku w Pekinie, a nawet na rynku chińskim, wprowadzając markę w nowe królestwo z nowym wizerunkiem. Flagowy sklep Swiss Radar Beijing Huarui Watch znajduje się przy najstarszej i najbardziej znanej ulicy handlowej w Pekinie, Datianshuijing Hutong nr 2, Wangfujing Street i zajmuje trzypiętrowy niezależny budynek o powierzchni 140 metrów kwadratowych. Największy sklep flagowy w Chinach. Cały sklep kontynuuje spójny styl szwajcarskiego zegarka radarowego RADO, oprócz prostego i nowoczesnego designu, odważnego zastosowania zaawansowanych technologicznie materiałów, wszędzie podkreśla DNA marki szwajcarskiego zegarka radarowego RADO: ciągłe dążenie do innowacji technologicznych i przełom w stosowaniu materiałów Spróbuj Przestronne środowisko sklepowe jest wyposażone w wiele niezależnych witryn. Oprócz najlepiej sprzedających się klasycznych zegarków zostały zaprezentowane wszystkie nowe zegarki, w tym seria HyperChrome. Wzdłuż gablot wbudowanych w ścianę sklepu, jeden po drugim, to jak przebywanie w historycznym korytarzu RADO, który jest oznakowany ciągłym dążeniem marki DNA do innowacji technologicznych i przełomowym duchem zastosowania materiału. Szwajcarski zegarek radarowy o charakterystycznej osobowości i stylu.
RADO Szwajcarski nowy zegarek Hyperbore Hyperchrome
Od czasu pojawienia się nowej serii RADO HyperChrome, Rado ustanowiło nowy punkt odniesienia w dziedzinie ceramiki high-tech i zastosowało proces precyzyjnego formowania wtryskowego, aby stworzyć zintegrowaną (pojedynczą strukturę) obudowę ceramiczną high-tech. Ta seria łączy zaawansowaną technologię ceramiki z cermetalowymi węglikami tytanu Ceramos ™ platynowo-złotymi, złotymi lub różowo-złotymi. Jest dopasowana do różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna i diamenty. Dzięki wyrafinowanym i rygorystycznym procesom produkcyjnym unikalny szwajcarski radar Rado jest wyjątkowy Styl projektowania i intensywne rzemiosło zegarmistrzowskie.

Wan o otwarciu nowego flagowego sklepu Wan Zhifei, wiceprezes RADO China, powiedział: „Jako pierwsza szwajcarska marka zegarków, która weszła na chiński rynek, nazwa RADO od dawna jest znana wielu chińskim konsumentom. Rozwój RADO na chińskim rynku zegarków osiągnął nowy poziom. Wraz z otwarciem flagowego sklepu Beijing Huarui Watches Wangfujing w pełni zintegrowaliśmy ducha RADO „nigdy nie nosić” w Pekinie. W wszechogarniającej kulturze miejskiej mam nadzieję, że duch marki i jej wpływ będą mogły zostać przekazane każdemu młodemu konsumentowi, który stoi na czele mody i zarazi go postawą „wolną od Luohuo” oraz wprowadzi nową koncepcję i perspektywę życia. . ”