Richard Miller Świętuje Zwycięstwo Zespołu Renault E. Dams W Sezonie 2015-16 Drużynowych Mistrzostw Fia Formula E Championship Championship

W dniach 2–3 lipca 2016 r. W Battersea Park w Londynie w Wielkiej Brytanii odbył się finałowy wyścig Mistrzostw Świata Formuły E 2015-16, wokół którego kto ma szansę wygrać mistrzostwa w tym sezonie Do ostatniej rundy.

   W tym błyszczącym wyścigu szwajcarski kierowca Sebastian Buemi z zespołu Renault E.Dams w ostatniej chwili z powodzeniem pokonał lukę trzypunktową, a wyniki przewyższyły brazylijską kierowcę ABT Lucas Di Grassy (LucasdiGrassiofBrazil).

   Kolega z drużyny Sebastiana Bumi, Nicolas Prost, po raz kolejny wygrał wyścig w Londynie, zapewniając, że Renault E. Dams ma doroczne mistrzostwa zespołu w kieszeni. Nicholas Prost zdobył trzecie miejsce w sezonie z wynikiem 115. Zespół prowadzony przez jego ojca, czterokrotnego mistrza świata F1 Alaina Prosta i biznesmena Jeana-Paula Driota również zdobył mistrzostwo FIA Formuły E już drugi rok z rzędu.

   Jako sponsor i kibic zespołu Renault E.Dams, szwajcarski zegarmistrz Richard Miller prezentuje niezwykłe wyniki i udany sezon całemu zespołowi, w tym kierowcom Sebastianowi Bumi i Nicholasowi Prostowi Gratulacje

   9 października 2016 r. W Hong Kongu rozpoczną się Mistrzostwa FIA Formuły E 2016-17, kiedy Richard Miller i Renault E. Dams ponownie się połączą, Sebastian Bumi I Nicholas Prost oczywiście wróci do kokpitu. Jak mówi przysłowie: „Jeśli coś nie jest zepsute, nie trzeba go naprawiać!” (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)