Seiko Wprowadza Na Rynek Nową Serię Ananta Zapewniającą Najwyższą Perfekcję

SEIKO (Seiko) zorganizowało uroczystą premierę swojej nowej luksusowej serii zegarków „Ananta” na brzegu jeziora Cuihu w Kunming, która jest także pierwszym krajowym debiutem serii. Ananta to sanskryt dla „Unlimited”, a seria narodziła się, gdy zespół ds. Rozwoju produktów SEIKO został upoważniony do nieskończonej eksploracji i innowacji.
    Seria Ananta nie tylko kontynuuje pokojową rewolucję zegarków SEIKO (Seiko) Spring Drive, ale także odzwierciedla najwyższy na świecie poziom technologii produkcji zegarków mechanicznych. Nazywana idealną serią Ananta, ilustruje nieskończone dążenie SEIKO do perfekcji.
Nowa seria Ananta doskonale prezentuje istotne cechy tradycyjnych japońskich noży: precyzję, kunszt, parabolę i ostrość. Bok obudowy ma specjalną japońską krzywą ostrza, a „trzystopniowy proces szlifowania i polerowania” osiągnął doskonały efekt polerowania lustra, prosty i gładki. Gładką i elegancką obudowę ułatwia unikalna konstrukcja: tył i występy są wykonane ze stali nierdzewnej. Sądząc po ostrym kształcie dłoni i łusek z serii Ananta, daje również poczucie zdecydowania, pokazując pełny urok mężczyzn.
Ta luksusowa seria luksusowych zegarków została wydana dla tych, którzy naprawdę znają i cenią kunszt zegarmistrzowski. Zegarki SEIKO (Seiko) z serii Ananta są bardzo blisko nadgarstka, gdy są noszone, są wygodne i przyjemne, a jakość wykonania jest niezrównana, dając ludziom bardzo szczęśliwe i zadowolone uczucie.
W serii Ananta jest sześć zegarków mechanicznych, wykorzystujących trzy różne mechanizmy SEIKO, które mogą zapewnić ekstremalnie wysoką dokładność, długoterminową niezawodność i magazynowanie energii. Dwa z nich to nowe mechanizmy wprowadzone w tym roku. . Projektanci ruchu SEIKO są zawsze zaangażowani w zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie „zegarków w życiu praktycznym”. Dążą do poprawy dokładności zegarków, wysokiej jakości życia i ogólnej wydajności oraz eleganckiego projektu inżynierskiego, a nie do nadmiernie skomplikowanego projektowania. Jednocześnie łatwiej jest utrzymać i konserwować, funkcje zegarka są wyraźnie identyfikowalne, a łatwość użytkowania jest również ważna. Podziwiając i czując każdy zegarek mechaniczny Ananta, przekonasz się, że jest to całkowicie zaufany zegarek w głównym nurcie wyrafinowanego zegarmistrzostwa.
EISEIKO (SEIKO) jest pionierem automatycznych chronografów z uzwojeniem mechanicznym, wykorzystujących „pionowe urządzenie sieciujące” i system „koła gwiazdowego”
Mechanical Mechaniczny ruch koła obrotowego przy 28 800 obr / min w serii Ananta wyraźnie pokazuje koncepcję „zegarka w życiu praktycznym”.
Movement Mechaniczny automatyczny mechanizm chronografu 8R28 z wykorzystaniem „koła gwiazdowego” i „pionowego urządzenia sieciującego” w celu zapewnienia najwyższego stopnia precyzji chronografu.
Movement Mechanizm podwójnego wyświetlania flyback 6R24, nowy układ wyświetlania flyback małego pokrętła daty i daty. Podobnie jak jego brat 6R21, ma 45-godzinny magazyn energii.
Mechanizm tych trzech ruchów wykorzystuje unikalny materiał stopu SPRON 510 firmy SEIKO w celu zwiększenia wydajności, a wszystkie z nich wykorzystują także „Magic Lever Winding System”, który został stworzony przez SEIKO w 1959 roku. Nadal przoduje w branży zegarmistrzowskiej. „Magic Lever Winding System” znacznie przyspiesza wydajność i prędkość nawijania sprężyny głównej.
Kontynuuj pisanie o spokojnej rewolucji systemu sprężyn napędowych SEIKO (Seiko)
除 Oprócz wyżej wspomnianego wysokiej klasy mechanizmu mechanicznego pozostałe cztery modele z serii Ananta są wyposażone w mechanizm sprężynowy, który otworzył nowy rozdział w historii tak wyjątkowych ruchów dla SEIKO.
Dzięki wyjątkowemu skanowaniu płynnemu przesuwaniu wskaźnika i wiodącej w branży dokładności ± 1 sekundy / dzień system Spring Drive wciąż odświeża definicję technologii produkcji luksusowych zegarków. Wiodącą serią Ananta jest chronograf Spring Drive, który jest jedynym luksusowym chronografem, który precyzyjnie mierzy upływ czasu, skanując płynnym ruchem dłoni, zamiast w przybliżeniu zatrzymywać się w najbliższym punkcie podziałki. Wśród nich całkowicie czarny zegarek ze stali nierdzewnej ze specjalną powłoką węglową chroniącą przed zużyciem i krokodylowym paskiem skórzanym jest ograniczony do 300 sztuk na całym świecie.
Ananta Spring Drive Chronograph Jedyny luksusowy chronograf do pomiaru czasu z płynnym skanowaniem dłoni
格 Ginger Department Store Group, założona w 1996 roku, stopniowo przekształciła się w wysokiej klasy dom towarowy w Kunming ze swoim wyczuciem mody i nowoczesną filozofią biznesu. Jako wiodąca marka w Kunming, dom towarowy Jinge niewątpliwie przewodzi w kierunku konsumpcji produktów wysokiej klasy na rynku Kunming. Dzięki wyjątkowej reputacji i lokalnym zaletom, ręka w rękę z SEIKO (Seiko), doskonale prezentuje pionierską technologię i luksusowe wrażenia zapewniane przez zegarki z serii Ananta.