Szybka Pasja Osiągnięcie Marzenia O Czempionie Celebrity Cap Niebieska Kobra Oglądaj Uznanie

W 2015 roku Baume & Mercier i Carroll Shelby nawiązali współpracę i wprowadzili na rynek pierwszy zegarek Special Edition Cobry, aby uczcić ten doniosły moment historyczny. W 2016 r., W okresie SIHH, Baume & Mercier wprowadzili drugi zegarek Kaplan Shelby® Cobra, aby oddać hołd czystemu duchowi i niezwykłym umiejętnościom samochodowym zespołu Shelby. Ten zegarek jest zainspirowany Cobra Cobra Racing, która jest zapamiętana przez historię, ponieważ nr 15 Cobra Cobra Racing spełniła marzenie Shelby o mistrzostwach. Zegarek Baume & Mercier Cobra Blue Cobra jest specjalnie oznakowany z tyłu obudowy numerem „15” na cześć tego legendarnego samochodu wyścigowego. Oficjalny model tego zegarka to 10281.

     Unikalny chronograf wyposażony jest w czarny skórzany pasek z krokodylową podszewką z żółtej gumy lub czarny wulkanizowany gumowy pasek z potrójnie składaną klamrą bezpieczeństwa, wykonaną z materiałów wyścigowych.

     Asymetryczny chronograf przypomina kultową deskę rozdzielczą Cobry. Czarna tarcza i tonalne poziome linie wyścigowe oraz wskazówki w kształcie kierownicy dodatkowo podkreślają cechy wyścigowe zegarka.

     Druga ręka zegarka jest wygrawerowana logo wyścigowym Cobra Cobra, symbolizującym nieustanne dążenie do prędkości.

Numer wyścigowy Corba Cobra Championship CSX2128 „N ° 15”

    Zegarek ma doskonałą funkcję chronografu i jest wyposażony w szwajcarski automatyczny mechanizm, a dzięki tylnej części obudowy wyraźnie widać delikatne wykończenia wewnątrz. Na obudowie wygrawerowano nazwę serii i słowa „jeden z 1963 r.” (Edycja limitowana z 1963 r.), Upamiętniające rok, w którym Cobra Cobra zdobyła najwyższe miejsce w Mistrzostwach USA. Szafirowe szkiełko z tyłu jest wygrawerowane dumnym numerem wyścigowym samochodu CSX2128 „N ° 15” i składa hołd temu samochodowi.
    Aby uzyskać więcej informacji, kliknij funkcję oglądania telewizji w Genewie oglądać transmisję na żywo: