Znakomity Kunszt Wykonania Krótki Komentarz Do Zegarka Bucherer Manero Autodate

W 1888 roku Carl Friedrich Pozlai otworzył sklep z zegarkami i biżuterią w Lucernie, aby spisać szwajcarską legendę zegarmistrzowską. Carl Friedrich Hilbert Ziller ma własną wizję i dąży do drobiazgowych szczegółów estetycznych oraz tradycyjnych technik zegarmistrzowskich. Dzisiejszy Watch House przedstawia krótką recenzję zegarka z serii Bucherer Marie Long, oficjalnym modelem jest: 00.10908.03.13.01.

 Seria Maliron to techniczna krystalizacja starszego zegarmistrza z Bao Qilai, o doskonałych i niezawodnych funkcjach oraz dobrym towarzyszem dla zegarków. Nazwa Lilong pochodzi od łacińskiego „manuaria”, co oznacza „kontrolowany ręcznie”, co oznacza, że ​​kontrolujesz czas; prosty i elegancki wygląd, nieodłączne piękno ukrytych i skomplikowanych funkcji mechanicznych oraz praktyczny design pełen czasów , Wykorzystaj w pełni mistrzowski kunszt zegarmistrzowski.

 

Cały zegarek jest wykonany z 18-karatowego różowego złota, z antyrefrakcyjnym lustrzanym szkiełkiem szafirowym, srebrno-białą tarczą o średnicy 38 mm. Wzorzec 18-karatowego różowego złota w kształcie miecza oraz dodatkowy punktowy znacznik świetlnej godziny ustawiony jest na pozycji zegarka o godzinie 3, 6, 9 i 12, aby zapewnić odczyt godziny w nocy.

 
Korona zegarka jest również wykonana z różowego złota 18K i jest wygrawerowana klasycznym logo Bucherer na koronie.

 

Zegarek jest wyposażony w brązowy pasek ze skóry aligatora, uszyty z czarną jedwabną nicią, a brązowy pasek ze skóry aligatora z kopertą w kolorze różowego złota jest najbardziej klasycznym dopasowaniem. Klamra używa również klamry wykonanej z różowego złota 18K.

 

Zegarek z boku wygląda umiarkowanie grubo. Według oficjalnych danych oficjalna grubość tego zegarka 00.10908.03.13.01 wynosi 8,75 mm.

 
     Zegarek ma srebrną tarczę i wyświetlacz daty na godzinie 3.

 
   Zegarek jest wyposażony w brązowy pasek ze skóry aligatora z klamrą w kolorze różowego złota 18 K. Klamra jest grawerowana klasycznym logo Bucherer.

Zegarek został zaprojektowany z szafirowym tyłem, który można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Zegarek jest wyposażony w samozwijający się mechanizm CFB1950 o średnicy 26,2 mm, grubości 4,6 mm i 25 kamieniach. Po pełnym uzwojeniu może zapewnić 38 godzin rezerwy mocy.

 
Podsumowanie: Malilong ma znaczenie „prowadzony przez dłoń”. Seria Malilong sprytnie łączy elegancką i elegancką, precyzyjną budowę mechaniczną z praktycznymi funkcjami. Bez względu na design i technologię zegarek subtelnie łączy klasyczne i nowoczesne elementy, tworząc ponadczasową kolekcję zegarków. Obecna oferta krajowa tego zegarka wynosi 87 000 juanów.

Aby uzyskać więcej informacji o zegarku, kliknij: bucherer / 13810 /